ePiston + Dreamix American Tobacco - startovací sada

 

Jednoduchost, praktičnost, to je síla a hlavní přednosti elektronických cigaret, kterým se říká pod systémy, a právě mezi ně patří i ePiston. Ten přichází v praktické sadě, ideální pro naprosté začátečníky, najdete v těm totiž vše, co potřebujete pro pohodové vapování. Jednak kompletní e-cigaretu ePiston a jednak také prémiovou náplň Dreamix s oblíbenou příchutí amerického tabáku. Elektronickou cigaretu tak stačí jen naplnit a můžete začít vapovat.

ePiston nabízí v příjemně tvarovaném oválném těle integrovanou baterii o kapacitě 550mAh. Ta je dostatečně silná na pohodové vapování. Vybavená je navíc praktickým micro USB portem pro rychlé nabíjení. Zařízení je bez tlačítka, bez displej a bez složitých nastavení, ePiston je jednoduchou elektronickou cigaretou vhodnou i pro naprostého začátečníka. Není potřeba ji nijak komplikovaně připravovat, stačí naplnit plastovou nádržku (pod), nabít baterii a můžete vapovat. Jednoduchá konstrukce nevyžaduje rozebírání jednotlivých částí a není nutná ani náročná výměna.

Jako každý pod systém, vše podstatné ePiston ukrývá v malém plastovém podu. To je nádržka se žhavící hlavou, která slouží zároveň jako náustek. Díky speciální keramické hlavě uvnitř podu zvládne ePiston nejen klasické náplně, ale také silnější nikotinové soli, což ocení především těžší kuřáci. Skvělá chuť, dostatek páry i příjemný potah pusa-plíce podobný klasickým cigaretám, to vše díky vysokému odporu žhavící spirálky, utaženému potahu a režimu konstantního napětí, který zajišťuje stejný požitek po celou dobu vapování.

 

 


Obsah balení a parametry

1x ePiston baterie
2x náhradní pod 1,8Ω
1x Dreamix - Americký tabák 12mg
1x šňůrka na krk
1x micro USB kabel

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Rozměry: 87mm x 16mm x 16mm
Objem: 1,7ml
Výstupní napětí: konstantní 3,5V
Odpor: 1,8Ω
Baterie: 550mAh
Nabíjení: micro USB port
 

Pod

Malá plastová nádržka s objemem 1,7ml ukrývá žhavící hlavu a funguje zároveň jako náustek. Plní se e-liquidem přes boční silikonovou krytku a v případě opotřebení spirálky nebo vaty uvnitř ji není potřeba nijak rozebírat, stačí vyměnit celý pod.

 

Dreamix - Americký tabák

V sadě také najdete oblíbenou prémiovou náplň Dreamix s příchutí amerického tabáku. Tu tvoří jemný základ světlého virginského tabáku, který s sebou nese nenápadné lehce nasládlé tóny. Výborná příchuť pro celodenní vapování.
 

Šňůrka na krk

Elektronickou cigaretu lze také pohodlně nosit na krku s kvalitním pouzdrem a šňůrkou. Díky tomu lze mít ePiston neustále po ruce.